Odchudzanie z Gaca System

161H
Dwa tygodnie temu dołączyłam do grupy osób odchudzających się według programu pana Gacy. Słyszeliście już o nim? Ja nie, dopóki nie usłyszałam, że ma całkiem niezły pomysł na walkę z dodatkowymi kilogramami. Robi to po prostu dobrze.

Konrad Gaca to były kulturysta, obecnie gwiazda telewizji śniadaniowej, której z zasady nie oglądam. Opracował nowatorski system odchudzania poprzez połączenie odpowiedniej diety w różnych systemach na ścieżce zdrowia z optymalnym treningiem o optymalnym natężeniu. Dowiedziałam się o nim od Maćka. Powiedział, że sporo osób u niego w firmie odchudza się centrum Gacy. Podobno zdrowo. Podobno są efekty.
Tak się złożyło, że miałam małą nadwyżkę z wypłaty, która mogłam przeznaczyć na pierwsze 8 tygodni odchudzania w trybie online. Dostałam swoje konto, całe centrum wiedzy, videokonsultacje z opiekunem i wszystkie niezbędne informacje o efektach odchudzania.
Maciej z kolei wybrał opcję stacjonarną z konsultacjami na miejscu (w Warszawie na Służewiu). Opcja jest droższa, natomiast zawiera dostęp do siłowni i instruktorów, którzy dedykowani są właśnie Gacowiczom. Dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z siłownią i nie do końca wiedzą, jak ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy (głównie kręgosłupowi) – myślę, że to świetna propozycja.
Opcje są zatem dwie:
 • program stacjonarny (Warszawa, Lublin, Zamość) to koszt ok. 420 zł/mc + opłata wpisowa 100 zł z siłownią do dyspozycji i konsultacjami na miejscu
 • program online (cała Polska) to koszt ok. 240 zł/mc to opcja bez siłowni z konsultacjami poprzez videokonferencje
Póki co, jestem zadowolona, widzę efekty (-4,7 kg). Z chęcią podzielę się z Wami wybranymi przepisami, które tworzymy przy okazji tej diety. Trudno mi powiedzieć, czy jest to jedyny i słuszny program odchudzający. Znam inne, które również działają, a wszystkie trudności i ALE sprowadzają się do kwestii psychiki. Sam/sama wiesz dobrze, co cię najbardziej motywuje. Co sprawia, że jesteś w stanie dążyć do celu poprzez chwile zwątpienia, nieodparte pragnienia spałaszowania czekolady czy rzucenia się na pierwszą lepszą muffinkę w sklepie? Gaca, mimo pewnych wątpliwości, mnie przekonał do siebie. Jeśli chcecie mi kibicować na bieżąco, zapraszam na Instagram [kobieta_organiczna] lub na stream zdjęć z mojego kanału, który widzicie po prawej stronie bloga!
A jeśli ktoś ma już swoje doświadczenia z Gaca System, niech dzieli się w komentarzach opiniami. Sama jestem bardzo ciekawa!
Postaram się pisać częściej! ;)

Podaj dalej

 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100000634226372 Lidka

  Super, gratuluję! Świetne osiągnięcie! Ja też chcę zgubić 5 kg :) Zaczęłam ćwiczyć miesiąc temu 5x w tyg, złapałam od razu kontuzję (za dużo na raz), teraz ćwiczę do drugi dzień max 30 minut… Dietę mam nie bardzo restrykcyjną – sałaty, owsianki, owoce, jogurty, cukier raz w tygodniu. Na wadze -1kg, ale mam nadzieję, że tłuszcz zamienił się w mięśnie i dlatego tylko tyle ubyło :P spodnie już trochę na mnie wiszą, więc się nie zniechęcam :) Do tego już rok temu przesiadłam się całkowicie z samochodu na rower (nawet zimą) Chętnie podpatrzę jakieś ciekawe przepisy :) Będę kibicować i może sama się bardziej zmotywuję :)

  • http://www.blogger.com/profile/01877793131179271592 Katarzyna Munzar

   Cześć Lidka! Wybacz za ten opóźniony zapłon, wyłączyłam przez przypadek powiadomienia o komentarzach ;)
   W takim razie mocno Ci kibicuję, nie przetrenuj się i najlepiej dietę konsultuj z dietetykiem. Koniecznie mierz się w talii i biodrach, bo waga to też kwestia względna. Ja już -6kg i przesyłam cieplutkie poświąteczne pozdrowienia!!
   P.S. Przepisy będą niedługo, musze się zmobilizować ;)

 • http://www.dobregeny.pl Dobre Geny

  Kasia, idzie Ci świetnie! Mocno kibicuję i przepraszam, za jedzeniowe wpadki w pracy… :)

  • http://www.blogger.com/profile/01877793131179271592 Katarzyna Munzar

   Oj Nina, no co Ty!! Ja tylko sobie żartuję ;)
   Nie chcę nikogo terroryzować. Liczyłam sie z tym, że nie będzie łatwo. A najlepsze rzeczy w życiu wcale łatwo nie przychodzą :*