Seria pielęgnacyjna L’oreal Paris – SKIN PERFECTION

IMG_6835

Uwielbiam testować nowe kosmetyki. Wiąże się z tym nie do końca uzasadniona ekscytacja. To uczucie, kiedy niesiesz do domu torebeczkę z drogerii. Potem siadasz i powolutku odpakowujesz skarby. Ach… Nie da się ukryć. Jestem kobietą!

SKIN PERFECTION to nowa seria L’oreal Paris dedykowana kobietom w moim wieku, to jest 25+. Moja cera od jakiegoś czasu wydaje się bardziej sucha niż mieszana. Mimo sporadycznych zmian trądzikowych po prostu czuje pragnienie. I bardzo cierpi, jak katuję ją kosmetykami kolorowymi. Pełna pielęgnacja rano i wieczorem to konieczność. Inaczej buzia staje się różowa i nieprzyjemnie sucha.

No dobrze, zdecydowałam się na SKIN PERFECTION. W końcu stawiam przede wszystkim na nawilżoną i rozświetloną cerę. Trafiłam na promocję w Super-Pharmie i ciach. Po miesiącu jestem w połowie, jeśli chodzi o zużycie produktu. To najwyższy czas, żeby powiedzieć, czy się sprawdziło i co sądzę o tym zestawie:

  • SKONCENTROWANE SERUM UDOSKONALAJĄCE
  • KREM UDOSKONALAJĄCY

IMG_6837

Zacznijmy od plusów:

  • Zdecydowanie nie da się zaprzeczyć, że zarówno serum jak i krem mają bardzo lekką konsystencję.
  • Bardzo szybko się wchłaniają, pozostawiając po sobie nieziemski i przy tym delikatny zapach. Od razu się czuję odświeżona i rześka. Rano i wieczorem stosuję obydwa produkty. Najpierw serum – a po jego wchłonięciu krem.
  • Stanowią bardzo dobrą bazę pod podkład/fluid.

Musi być jakieś ale. Moje „ale” polega na tym, że

  • Po jakimś kwadransie od aplikacji obydwu produktów moja skóra domaga się więcej. Wniosek taki, że nie jest to tak bogaty skład, jakiego potrzebuję (chyba się naprawdę starzeję!).
  • Przepiękne połyskliwe opakowania tych produktów bardzo szybko się rysują i zdzierają. Dla takich pedantek jak ja to może mieć znaczenie.
  • Kiedy się spieszę i nie odczekam aż serum się do końca wchłonie, krem potrafi się zrolować na skórze.

IMG_6838

Nie powiem jednak, że jakikolwiek z tych minusów dyskredytuje serię na tyle, żeby jej nie spróbować. Czatujcie na promocje i same wyróbcie sobie zdanie!

 

Podaj dalej